ما که هستیم و چرا هستیم؟

 

ما که هستیم و چرا هستیم؟

 

پیشینه فرهنگ و تمدن سرزمینمان ایران، قدمت بسیار دارد به راستی تا چه حد یک فرهنگ می بایست پیشرفته و بالنده باشد که در بیش از هزار سال پیش از میلاد مسیح چنین ارزش و چنان رسمی باشد که به زن ها پاداش به دنیا آوردن کودک داده شود ، مرخصی تشویقی بارداری را تجربه کنند و این امکان را داشته باشند که کار روزانه را کوتاه کنند تا به تربیت و رشد کودک خود بپردازند.

نشاط جامعه و توسعه ایران عزیز، در گرو بهداشت روانی و جسمانی افراد جامعه است که سر چشمه آن از کانون گرم خانواده شکل می گیرد. به درستی ارتقا آگاهی و دانش مادران این سرزمین، موجب رشد صحیح شخصیتی و جسمانی کودکان و فرزندان ایران می گردد و سلامت و پویایی جامعه را به ارمغان می آورد.

در مجموعه فعال و آرمان گرای ما از ابتدای سال 1396 همتی بزرگ شکل گرفت و مصمم شدیم که از بسترهای فناوری در عصر جدید استفاده نماییم و یک دانشنامه اینترنتی و مجله تخصصی آنلاین در قالب اپلیکیشن موبایل و وب سایت اینترنتی در حوزه مادر و کودک با انگیزه ارتقا سبک زندگی صحیح خانواده ها و مادران عزیز ایرانی تا رشد و تربیت آگاهانه و لذت بخش کودکان راه اندازی نماییم تا بتوانیم سهمی در رشد و پویایی فرهنگ سرزمینمان داشته باشیم.درمجله کودک تک سعی میکنیم روش های سالم زیستن مادر و کودک را به شما معرفی کنیم.

 

در تیم تخصصی ما افراد پر انگیزه ای جای دارند که هم نیازهای حوزه مادر ، نوزاد و کودک را خوب درک می کنند و هم به منابع معتبر علمی و تخصصی روز دنیا در این زمینه دسترسی و اشراف کامل دارند و تلاش می کنند محتوایی عرضه نمایند که هم علمی و هم کاربردی باشد.

در تیم فعال ما چندین روانشناس مادر و کودک ، کارشناس حرفه ای جمع آوری و تولید محتوا ، مترجم ، گرافیست و کارشناس شبکه های اجتماعی  فعالیت می کنند که به عشق اعتلای مادران و کودکان ایران تلاش می کنند.

 

در کودک تَک ، دانشنامه تخصصی و مجله آنلاین مادر و نوزاد و کودک ، مخاطب اصلی ما زوج های جوان و مادران عزیز می باشد و انواع محتوای علمی آموزشی از دوران بارداری تا مراحل رشد و نمو کودکان در سرفصل های زیر گردآوری و تولید می گردد و بصورت رایگان منتشر می شود:

 

همچنین در بخش های جانبی سایت و اپلیکیشن کودک تَک ، می توانید موارد زیر را دنبال کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید:

کودک تی وی ، پرسش های متداول به همراه پاسخ ، اخبار روز مادر و کودک ، انتخاب مهدکودک مناسب برای کودک ، مجله انتخاب پزشک مناسب مادر و کودک ، جدیدترین اسم های دختر و پسر ، فروشگاه سیسمونی نوزاد.

 

 

نوزاد سالم ، مادر آگاه ، کودک شاد