برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

کودک تَک

logo
ثبت نام
شنبه 23 تیر 1403 06:14:34

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک 11 خرداد 1398

برگزاری چهارمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک

چهارمین نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی مادر، نوزاد و کودک با حضور شرکت ها و نمایندگان بیش از 10 کشور خارجی از پس فردا (20 تا 23 شهریور ماه) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، در این نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی، بیش از 90 شرکت داخلی و خارجی، جدیدترین کالاها، تولیدات و خدمات خود را در سالن های 20، 21، 22 و 38A محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، به نمایش خواهند گذاشت. 

در این نمایشگاه و جشنواره بین المللی ، شرکت ها و نمایندگی هائی از کشورهای هلند، آلمان، ترکیه، چین، ایتالیا، ژاپن، بلژیک، اسپانیا، امارات و انگلستان، حضور دارند.
توجه ویژه به مسائل مختلف رفاهی، درمانی و بهداشتی مادران، نوزادان و کودکان، رقابت بین تولید کنندگان و عرضه کنندگان کالاها و خدمات در این حوزه، بازاریابی و بازارسازی، توجه به تولیدات داخلی و تبادل تجربیات بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان خدمات داخلی و خارجی این حوزه ، مهمترین اهداف برگزاری "چهارمین نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی مادر، نوزاد و کودک" است.

در "چهارمین نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی مادر، نوزاد و کودک"، کالاها و وسایل کامل سیسمونی، مبلمان اتاق خواب نوزاد و کودک و وسایل خواب بچه، خدمات مختلف مراکز پزشکی- درمانی مادر، نوزاد و کودک و تجهیزات مربوطه، لوازم بهداشتی و درمانی وشوینده ها، مراکز مربوط به آموزش دوران بارداری، زایمان و تنظیم خانواده، مکمل های غذایی، پوشاک مادر، نوزاد و کودک(مربوط به دوران بارداری)، کالسکه و کلیۀ وسایل مرتبط به حمل و حفظ ایمنی نوزاد و کودک، نشریات، کتاب ها و کلیۀ خدمات اطلاعاتی مربوط به مادران و کودکان، شرکت های خدماتی مربوط به نگهداری و پرستاری از کودک و نوزاد، مهدکودک ها و مراکز آموزشی مربوط به کودکان، لوازم خانگی مربوط به نوزاد و کودک، وسایل فانتزی و تزئینی مربوط به مهمانی ها و جشن کودکان، وسایل ورزشی، تفریحی و پارکی، سازمانهای غیردولتی حامی مادر و کودک، انواع اسباب بازی(اسباب بازی های نرم و عروسک، اسباب بازی های کنترلی و ماشینی، اسباب بازی های آموزشی، خلاقانه و سرگرمی ها، بازی های رایانه ای) ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات کامل تر از این نمایشگاه و جشنواره، با شماره تلفن22254250، ستاد برگزاری "چهارمین نمایشگاه و جشنوارۀ بین المللی مادر، نوزاد و کودک"، تماس بگیرند.
لازم به یادآوری است نمایشگاه مذکور از روز چهارشنبه 20 شهریورماه افتتاح می شود و تا شنبه 23 شهریور ماه ، هر روز از ساعت 10 صبح لغایت 6 بعدازظهر، آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.