مطالب آموزشی

عوامل تاثیر گذار در آماده کردن کودکان برای کارآفرینی

عوامل تاثیر گذار در آماده کردن کودکان برای کارآفرینی

ایجاد فرصت برای بچه ها جهت کسب تجارب ارزشمند، پشتوانه ای برای آینده آنها خواهد بود. کودکان از سنین پایین میتوانند آموزش های لازم را دیده و در بزرگسالی به کارآفرینان برتری تبدیل شوند. کسب اعتماد به نفس و درس از شکست های احتمالی، رمزموفقیت خواهد بود.کافیست کمی وقت گذاشته و روی کودکان سرمایه گذاری کنید. آنگاه خواهید دید چه کارهای بزرگی انجام خواهند داد !

تاثیر تغذیه در موفقیت کودکان

تاثیر تغذیه در موفقیت کودکان

آیا تاکنون به این قضیه فکر کرده اید "تغذیه چه تاثیری در موفقیت فرزندمان دارد؟" آیا رژیم غذایی سالم با یادگیری بهتر دروس مدرسه و موفقیت آینده کودکان در ارتباط است؟ پیشنهاد میکنیم در مقاله زیر با کودک تک همراه شده و با یافتن جواب سوالات بالا به موفقیت فرزندانمان در آینده کمک کنیم.

تفریح و سرگرمی و تاثیر آن بر موفقیت کودکان

تفریح و سرگرمی و تاثیر آن بر موفقیت کودکان

کار، کار ، کار! اگر زندگی شما هم فقط با انجام امور روزمره میگذرد و تفریح و شادی با بچه ها در آن نقشی ندارد، پیشنهاد میکنیم مقاله زیر را از دست ندهید و از تاثیرات سرگرمی در موفقیت آینده کودکان آگاه شوید. برای آگاهی از این موضوع با کودک تک همراه شوید.

عوامل تاثیرگذار بر موفقیت کودکان

عوامل تاثیرگذار بر موفقیت کودکان

موفقیت و پیشرفت فرزندان یکی از مهمترین آرزوهای والدین است که برای تحقق آن تلاش فراوانی میکنند. مطالعات زیادی برای شناخت عوامل موثر در موفقیت فرزندان شده است که نقش والدین در رسیدن به آنها بسیار مهم میباشد. با کودک تک همراه شده و این مقاله کاربردی را از دست ندهید.

افسردگی بعد از زایمان

افسردگی بعد از زایمان

اگرچه تعداد مادرانی که به افسردگی پس از زایمان مبتلا میشوند زیاد نیست، اما دانستن علت این موضوع و روشهای برطرف کردن آن بسیار حائز اهمیت میباشد. از این رو مادران باردار و یا زنانی که به این بیماری مبتلا شده اند و یا خانواده آنها را دعوت به مطالعه این مقاله کاربردی میکنیم. با کودک تک همراه شده و مقاله زیر را از دست ندهید.

مشکلات شایع در طول دوران بارداری

مشکلات شایع در طول دوران بارداری

اغلب مادران در حین بارداری با مشکلات زیادی روبرو میشوند که روش درمان آن را نمیدانند. جهت کنترل و درمان این مشکلات بهتر است اطلاعات خود را در مورد آنها افزایش دهیم و روشهای برطرف کردن آن را بدانیم. کودک تک شما را به خواندن این مقاله کاربردی دعوت میکند.

روانشناسی ثروت کودکان

روانشناسی ثروت کودکان

خیلی از ما آدم ها شب ها خواب راحت نداریم، از لحظه ای که می خواهیم بخوابیم مدام فکر پول و ثروت و مادیات هجوم میاورد به ذهن مان و خواب برای چشم های مان نمی گذارد. اما بعضی دیگر از ماها خیلی راحت می خوابیم و خیلی کم پیش می آید که فکر پول و این موضوع ها مانع از خواب مان بشوند. اما آیا شده که به این موضوع فکر کنید که چرا در این مسئله اینقدر با هم متفاوت هستیم؟ بنظرتان منشا این اختلاف از کجاست؟ بله، کاملا درست است. منشا این رفتارها به کودکی ما آدم ها و نحوه ی تربیت و برخورد والدین مان با ما بر می گردد. در واقع می شود گفت که تمام عادت ها، رفتارها و اعتقادات ما از کودکی ما نشات می گیرند و موضوع مادیات هم خارج از این حوزه نیست. به همین دلیل ما می خواهیم در این مقاله به بررسی موضوع روانشناسی ثروت کودکان بپردازیم...پس اگر می خواهید فرزندانی با هوش مالی قوی پرورش بدهید ادامه ی این مقاله را با کودک تک دنبال کنید...

کودکان و ضمیر ناخودآگاه آنها

کودکان و ضمیر ناخودآگاه آنها

ما پدر و مادرها معمولا از زمان تولد فرزندمان فقط به دنبال این هستیم که ببینیم آیا بچه ی ما غذایش را کامل خورده؟ خوابش کافی بوده؟ به اندازه ی کافی تلویزیون دیده، بازی کرده، اگر مریض است داروهایش را کامل خورده و هزار مورد دیگری که در همین زمینه هستند. اما خیلی کم پیش می آید که به این فکر کنیم که ذهن فرزند ما به چه شکلی دارد رشد می کند؟ شاید پدر و مادرهای خیلی کمی بین ما باشند که در کنار مواردی که در بالا گفته شد برروی نحوه ی عملکرد ذهن فرزند شان هم سرمایه گذاری کنند. ما در این مقاله می خواهیم با شما در رابطه با ذهن کودکان و ضمیرناخودآگاه آنها صحبت کنیم، پیشنهاد می کنیم که اگر دوست دارید فرزند موفق و شادی را پرورش بدهید ادامه ی این مقاله را از دست ندهید...

روش های پیشگیری از بارداری بدون عوارض

روش های پیشگیری از بارداری بدون عوارض

روشهای زیادی برای پیشگیری از باردای وجود دارد، اما کدام روش مناسب تر است؟ چه معیارهایی برای انتخاب روش صحیح وجود دارد؟ چگونه میتوان روش های پیشگیری از بارداری را بدون عوارض تجربه کرد؟ اگر شما نیز به دنبال یافتن پاسخ این پرسش ها هستید، با کودک تک همراه شوید و ادامه این مقاله کاربردی را از دست ندهید.