با نرده های محافظ کودک ایمنی کودکمان را تضمین کنیم

با نرده های محافظ کودک ایمنی کودکمان را تضمین کنیم

هنگامی که کودک شما شروع به خزیدن و نشستن بر روی مبلمان و وسایل دیگر خانه می کند، شما متوجه خواهید شد که خانه شما چقدر خطرناک است. در واقع از زمان رشد و یادگیری نشستن کودک و همینطور راه رفتنش کار شما سختتر است.راه پله، شومینه، درهای بیرونی، مبلمان شیشه ای، دکوراسیون شکننده همه اینها برای کودک شما جذاب است و باعث می شود کودک به طرف آنها برود. برای جلوگیری از آسیب دیدن یا دسترسی به یک منطقه خاص، اغلب والدین دروازه های کودک و نرده محافظ کودک را در مکان های مختلف اطراف خانه نصب می کنند. به عنوان مثال، در بالا و پایین پله ها، مسدود کردن یک شومینه، یا در وسط یک اتاق به عنوان یک زمین بازی حفاظ دار برای بچه.

والدین نیز از نرده های محافظ برای مسدود کردن بخشهای خاص استفاده می کنند و نیازی به بستن درها ندارند. 

برای پیدا کردن بهترین نرده محافظ کودک در سال 2018، ما برای شما استانداردهای مختلف و بهینه را در نظر گرفتیم و در سایت کودک تک بهترینها را ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده و پیدا کردن  بهترین دروازه های کودک 2018، با مجله مادر و کودک همراه باشید.

نرده های محافظ کودک تضمین کننده ایمنی کوک شما

هنگامی که کودک دلبند شما شروع به راه رفتن می کند، و تصمیم دارد به هرجایی سرک بکشد، نرده محافظ کودک یکی از بهترین وسایلی است که می تواند از او محافظت کند. این نرده می تواند دسترسی او به جاهایی که نمی خواهید وارد شود،را محدود کند. نرده محافظ در و پله یا گارد محافظ درب و پله برای جلوگیری از سقوط و یا ورود کودک به محیط های نا امن مثل راه پله، آشپزخانه بسیار مفید است.بنابراین امنیت کودک شما حفظ می شود.

این نرده ها یا گارد پله در ابعاد مختلف و قابل تنظیم با افزونه های اضافی در کیفیت ها و برندهای متنوع در بازار موجود است که باید بسته به نیاز خود مدلی که مناسب شماست را انتخاب کنید.

چگونه می توانیم بهترین نرده محافظ کودک را انتخاب کنیم؟

اول از همه شما باید مکان مورد نظر برای گذاشتن نرده را مشخص کنید، اگر محافظی برای پله ها می خواهید باید آن را در پایین پله ها نصب کنید و یا اگر برای درب ورودی آشپزخانه محافظی می خواهید باید محافظ درب را در سایز دلخواه انتخاب کنید. لطفا قبل از خرید نرده محافظ در و پله، عرض راهرو ، راه پله و یا ورودی مربوطه را به دقت اندازه گیری کنید و در صورت نیاز با کارشناسان مربوطه مشورت کنید.

اغلب چند بار از دروازه محافظ کودک استفاده خواهیم کرد؟

اگر خانه شما به محافظ کودک نیاز دارد، هر روز از آن استفاده خواهید کرد.

نرده محافظ کودک

 

بهترین محافظ درب و پله ها برای خرید:

در این قسمت ما محافظ هایی که در شرایط مختلف مناسب هستند را مورد بررسی قرار داده ایم:

محافظ های ساده

برخی از محافظ های ساده دو جهته هستند و از هر دو جهت قابلیت باز شدن دارند، این وسیله کارامد هیچ پایه ای ندارد و آن را به دیوار پیچ می کنند. عیبی که ممکن است در استفاده از محافظ های دو جهته با آن مواجه شوید، جمع شدن بسیار سخت آن است.

برخی دیگر از محافظ های ساده به گونه ای تعبیه شده اند که کار کردن و باز و بسته کردن آن ها تنها با یک دست امکان پذیر بوده و این برای والدینی که اغلب کودک را در آغوش دارند بسیار مفید است.  معمولا این محافظ ها دارای مکانیسمی هستند که با فشار یک دکمه باز می شوند، بنابراین نیازی نیست نگران باز و یا بسته شدن تصادفی آن باشید نصب این محافظ ها آسان بوده و مکانیسم فشار آن نیز بی صدا است.

محافظ های عریض

اگر" در" اتاق تان فاصله ای عریض دارد باید از محافظ های مناسب برای عرض های  63.5 تا 102 سانتیمتر استفاده کنید. در قسمت پایینی این محافظ های کودک، هیچ نواری وجود ندارد، و این به این معنی است که می توانید آن را در بالای پله ها نیز نصب کنید. این وسیله کاربردی به راحتی با یک دست باز می شود.

محافظ های تاشو

اگر دوست دارید تمایزی مشخص بین زمان نوزادی و زمان بزرگسالی فرزندتان به وجود آورید، این محافظ برایتان مناسب خواهد بود.  در هنگام لزوم این محافظ کشویی باز شده و وقتی به آن نیاز نیست، جمع می شود.

محافظ های چوبی

نرده های چوبی حفاظی محکم بوده و بسیار خوب به نظر می رسند. این محافظ ها می تواند طوری تنظیم شود تا بین 69 تا 106.5 سانتیمتر متغیر باشد. برای کسانی که اغلب کودک را به آغوش می کشند نیز این وسیله کاربردی است،به راحتی با یک دست باز می شود و زمانیکه مادر کودک را در آغوش دارد و یا اشیاء دیگری را حمل می کند، به راحتی می تواند ورودی گارد را باز و بسته نماید.همچنین نرده های چوبی گزینه خوبی برای اتاق خواب کودک هم می باشند.

محافظ های بلند

اگر کودک شما به تازگی شروع به راه رفتن کرده و ماجراجویی را به تازگی شروع کرده است، این مدل با ارتفاع زیادش نسبت به سایر محافظ ها، بالا رفتن کودک و تلاش برای عبور از آن بسیار سخت تر خواهد بود. مکانیزم باز کردن آن نیز خوب است به گونه ای که نیاز نیست شما خم شوید و این برای ستون مهره های شما بهتر خواهد بود.

محافظ امنیتی سیار

محافظ های امنیتی سیار در و پله کودک قابل حمل است. اگر شرایط به گونه ای است که شما دور از خانه هستید، و نیاز دارید تا با استفاده از محافظی از کودکتان مراقبت کنید، این وسیله قابل حمل بسیار برایتان مناسب خواهد بود.

برای کار با این محافظ کودک باید هر بار آن را بردارید و و در محل موردنظر بگذارید. 

مادران عزیز شما چه مکان هایی نیاز به حفاظ دارید ؟ چه نوع حفاظی برای کودکتان بهتر است؟لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه می توانید مقالات مرتبط را هم بخوانید:

آغوشی نوزاد وسیله ای عالی برای مادران پر مشغله

محصولات مرتبط با این مطلب
مشاهده ادامه لیست
ملحفه - سرویس جغد و جنگل
ملحفه - سرویس جغد و جنگل
ناموجود
ملحفه - سرویس جغد و جنگل
نظرات کاربران
کاربر گرامی شما اولین فردی باشید که نظر می دهید.

نظر خودتان را ارسال کنید